Přátelský zápas Maďarsko – ČR 2018

In reprezentace by NormadSoul

Maďarsko-Česká republika 6:10 (0:0,4:4,2:6)

Branky: Laszlo (Kern), Kern (Dobra), Szilagyi, Laszlo, Kern, Dobra (Laszlo) – Fiser (Buso), Maslan, Beranek (Buso), Fiser (Maslan), Rybnicek (Beranek), Beranek (Rybnicek, Fuka), Maslan (Novotny M.), Buso (Beranek), Rybnicek (Jelen), Rybnicek.

Střely na branku: 24:40.

Hodnocení utkání

Za reprezentaci hrálo béčko. Aby zápas s Maďarskem byl vyrovnaný. Na začátku třetiny se opravdu zdálo, že byl zápas vyrovnaný. Chyběla jim chytrost a souhra. Nabruslili až na brankoviště a stříleli bezhlavě. Ve druhé třetině jsem musel trochu míchat sestavu. Jenže nedopadlo dobře, hned jsme prohrávali 3:0. Během timeoutu jsem upravil sestavu, vysvětlil jsem, co a jak mají dělat. Dostali se do tempa a otočili jsme skóre na 4:3 a druhou třetinu jsme ukončili remízou. Ve třetí třetině už jsme dostali do hry, už byla souhra a štěstí se na nás usmálo a prostě jsme řídili třetí třetinu a zaslouženě jsme dohráli za vítězstvím. Za reprezentaci hrál nejmladší hráč Václav Beránek, má 15 roků.